Олександр Попов: Ми відновимо систему охорони здоров'я Києва

Олександр Попов Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

У Києві тільки один медичний заклад повністю готовий до прийому хворих коронавірусом – це інфекційне відділення Олександрівської лікарні, відремонтоване та укомплектоване ще за колишнього керівництва КМДА. Про це заявив кандидат в мери Києва від "Опозиційної платформи – За життя", передає пресслужба політсили.

За його словами, медицину в місті необхідно відродити, але за нинішньої влади це неможливо.

"Ми відкрили майже 100 амбулаторій і планували розширювати їхню мережу. Але за останні роки більше жодна лікарня не була капітально відремонтована, а наші амбулаторії закрили через реформу Супрун", – повідомив кандидат в мери.

Він нагадав, що "Опозиційна платформа – За життя" оскаржила "медреформу Супрун" в Конституційному суді.

"Наша партія намагається відновити охорону здоров'я в масштабах усієї країни, а моя мета і ціль моєї команди – зробити те ж у Києві. Необхідно збільшити фінансування поліклінік і лікарень, щоб утримати там найкращих лікарів і медсестер, необхідно відновити фінансування спеціалізованих лікарень, які зараз залишилися без коштів. Ми знаємо, як це зробити", – резюмував Попов.

Нагадаємо, під час керівництва Попова в Київській міськдержадміністрації також був створений перинатальний центр 12 міської лікарні, реконструйовані 1, 2, 5 і 7 пологові будинки, капітально реконструйована Центральна поліклініка Оболонського району.