Олександр Попов: Ми відновимо безкоштовну і доступну медицину для киян

Олександр Попов Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Нова київська влада повинна відновити систему охорони здоров'я, зруйновану медреформою. Про це заявив кандидат у мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Попов під час відвідування медичних установ міста, передає пресслужба партії.

"Тема медицини зараз стала актуальною для кожного жителя Києва. І в цій ситуації ми бачимо, що система охорони здоров'я зруйнована реформою останніх років. Лікарі звільняються, а жителі міста не мають того рівня безкоштовного медобслуговування, який був сім років тому. Мета нашої команди після виборів – відновити міську медицину, зробивши медпослуги доступними та якісними", – заявив Олександр Попов.

Політик повідомив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ на рівні парламенту вже вживає заходів, спрямованих на ліквідацію негативних наслідків "медреформи Супрун".

"Після виборів ми будемо вести таку ж політику в Києві. Необхідно збільшити фінансування охорони здоров'я з муніципального бюджету, щоб не дати знищити мережу поліклінік і лікарень міста. Необхідно відкрити нові амбулаторії, щоб первинна медична допомога була поруч із будинком кожного жителя міста. І окремим рішенням необхідно ввести для киян комунальну медичну страховку, яка зробить лікування доступним і якісним", – розповів він.

На думку кандидата в мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, міська влада не повинна чекати, поки проєкт страхової медицини приймуть на рівні країни.

"Ми можемо ніколи цього не дочекатися. А киянам потрібна медична допомога сьогодні, завтра та кожен день. У нас вже є механізми, за допомогою яких можна запустити муніципальну програму страхової медицини. "Карта киянина" стане одночасно і страховою картою, за допомогою якої жителі міста будуть отримувати безкоштовне медичне обслуговування у всіх київських клініках", – підсумував Олександр Попов.

Нагадаємо, у період керівництва Олександра Попова Київською міськдержадміністрацією було капітально відремонтовано й укомплектовано сучасним обладнанням інфекційне відділення Олександрівської лікарні. На даний момент це єдина медустанова Києва, здатна проводити повноцінне лікування коронавірусу.