Новини » Київ Читать эту новость на русском

Обрання запобіжного заходу Стерненку: Під будівлею суду радикали напали на знімальну групу телеканалу ZIK

Телеканал ZIK

Невідомі різними способами заважають журналістам об’єктивно висвітлювати події

Під будівлею Шевченківського суду, де обирають запобіжний захід радикалові Сергію Стерненку, невідомі перешкоджають журналістам телеканалу ZIK здійснювати свою діяльність.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK розповіла кореспондентка Алла Жизневська. 

Зокрема, як розповіла журналістка, невідомі перешкоджали їй працювати та не давали можливості об’єктивно висвітлювати події.

"Після закінчення включення мене оточила група людей. Можливо, їх було близько сотні. Сюди пронесли колонку, вона дуже гучно працює. Заважає і суду, і ЗМІ", – розповіла Алла Жизневська.

Також вона повідомила, що друга хвиля агресії зі сторони радикалів почалася стосовно журналістів "Шарій.net". Між активістами, які прийшли підтримати Стерненка, і працівниками "Шарій.нет" спершу виникла словесна перепалка, потім розпочалася бійка та палили димові шашки.

"Правоохоронці були змушені виводити журналістів "Шарій.net" через коридор", – додала Алла Жизневська.

У прямому ефірі глядачі телеканалу ZIK могли спостерігати, як активісти вчергове оточили Аллу Жизневську, ввімкнули гучномовці, викрикували різні гасла, чим перешкоджали журналістці завершити своє включення.

Новини за темою: Напад на журналіста під Кабміном: Посольство США відреагувало на дії поліції

"Активісти лаялися, вказували, як мені жити та де працювати. Правоохоронці оточили мене, щоб я могла виконувати свою роботу, потім почалася справжня бійка. Відомо, що правоохоронці затримали двох радикальних хлопців, які заважали нам працювати, їх відвели в адміністративну будівлю", – розповіла кореспондентка ZIKу.

Нагадаємо, це не перший випадок нападу на журналістів телеканалу ZIK.

12 червня в Одесі під час інспекції місцевого ринку на знімальну групу телеканалу ZIK напала група невідомих молодиків.

Також раніше повідомляли, що у Києві невідомі чоловіки вчинили напад на знімальну групу телеканалу ZIK під час інспектування столичних парків та спортивних майданчиків. Невідомі молодики напали на знімальну групу ZIKу в Гідропарку після прохання журналістки пояснити перебування на спортивному майданчику, що заборонено на час карантину.

Згодом заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив про затримання громадянина, який напередодні напав на знімальну групу телеканалу ZIK.Loading...