live

Фонд Вадима Столара закупив апарати та переобладнав 7 корпус Олександрівської лікарні для лікування хворих на коронавірус

Народний депутат, голова Київської міської організації політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Столар Фото з відкритих джерел

Благодійний фонд Вадима Столара придбав нові апарати штучного дихання та ЕКМО і виділив кошти на переобладнання 7 корпусу Олександрівської лікарні, де відтепер зможуть прийняти на лікування 100 хворих на коронавірус. 

Про це йшлося у сюжеті телеканалу ZIK

Головна лікарка Олександрівської лікарні Людмила Антоненко зазначає, що новенькі апарати штучного дихання та ЕКМО – це сьогодні цінні прилади, як зброя на фронті, щоправда, на інфекційній передовій. Новенькі палати та спеціальні умови – все це відремонтовано та продумано лише за тиждень.

"Потрібно забезпечити у першу чергу безпечність медичного персоналу з виділенням зон, де будуть пересуватися інфіковані хворі, лікарі, які будуть працювати у засобах індивідуального захисту, де вони будуть обробляти ці засоби, де вони будуть митися тощо", – зазначила Людмила Антоненко.

Аби все це з'явилося, медикам довелося звертатися до меценатів. Першим відгукнувся Благодійний фонд Вадима Столара.

Вартість ремонтних робіт разом із матеріалами становила трошки більше 1 мільйона 600 тисяч гривень

Відтепер оновлений 7 корпус Олександрівської лікарні зможе прийняти на лікування близько 70 хворих на коронавірус, у тому числі тридцятьох, що потребують реанімацію в окремих боксах. Загалом корпус під час найбільшого спалаху зможе прийняти максимум сотню осіб.

Новини за темою: Активісти молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" передали кисневий концентратор у Херсонську лікарню

У 7 корпусі було обладнано три зовнішні модулі для дезінфекції, встановлено пристрої для подачі кисню, оновлено сантехніку.

Також ремонт проведено і в 10-му корпусі лікарні, куди перемістили нейрохірургію з 7-го корпусу. У лівому крилі першого поверху оновили сантехніку та обладнали палати всім необхідним. 

Новини за темою: Молодіжне крило партії "Опозиційна платформа - За життя" допомагає українцям пережити непростий час пандемії

На боротьбу з коронавірусом Благодійний фонд Вадима Столара виділив 5 мільйонів гривень, і сьогодні медзаклад забезпечують усім необхідним – від захисних масок до розвозки медиків.

Водночас Олександрівська лікарня – не єдина медична установа, якій фонд Столара планує надати допомогу. Аналогічну поміч отримають клінічні лікарні №4, №9 та дитячі лікарні №1 і №2.

Новини за темою: Ілля Кива передав медичну допомогу для інфекційної лікарні Полтави

У Благодійному фонді Вадима Столара намагаються докласти усіх зусиль і допомогти лікарням саме зараз, коли епідемія COVID-19 в Україні стрімко набирає обертів.

Там також закликають усіх небайдужих долучатися до допомоги українським лікарням та медикам, щоб разом подолати пандемію.

Реквізити Фонду:

Код ЄДРПОУ: 43575581

№ рахунку: UA203390500000026006001097474

Призначення платежу: Благодійна пожертва

Сайт Фонду: http://stolarfund.org