live

Начальниця столичного відділення держбанку вивела з рахунків клієнтів понад мільйон гривень

Жертвами махінацій стали 19 осіб

Фото з відкритих джерел

У Києві начальниця центрального відділення державного банку скористалася службовим становищем та вивела із рахунків клієнтів понад мільйон гривень. Про це повідомляє пресслужба столичної прокуратури. 

Згідно з повідомленням, підозрювана, перебуваючи на посаді керівника центрального відділення державного банку та домовившись з іншими працівниками відділення, незаконно заволоділа грошовими коштами клієнтів банку.

Як зазначається, спільники, використовуючи чужий логін і пароль, отримали доступ до автоматизованої банківської системи та без відома клієнтів банку змінювали інформацію, яка обробляється в системі.

Внаслідок цього, зловмисники створювали офіційні банківські документи і проводили фіктивні операції із зняття готівки з карткових рахунків потерпілих. Після цього гроші передавалися начальниці відділення, яка розпоряджалась ними на власний розсуд.

Наразі потерпілими визнано 19 осіб, яким спричинено матеріальну шкоду у сумі понад мільйона гривень. Також правоохоронці перевіряють інформацію щодо заволодіння підозрюваною ще 9 млн гривень коштів клієнтів.

Новини за темою: Стало відомо, скільки ПриватБанк, "Турбоатом" і "Укртрансаміак" сплатять у держбюджет

Нагадаємо, нещодавно кіберполіція викрила три шахрайські кол-центри в столиці, які під виглядом служби безпеку банку випитували персональні дані банківських карток громадян

Loading...