live
Новини » Київ Читать эту новость на русском

На карантині борги киян за комуналку зросли до 2 мільярдів

Костянтин Лопатін Фото з відкритих джерел

За словами Лопатіна, це може спричиняти перебої в газопостачанні об'єктів інфраструктури Києва

За березень сукупна заборгованість киян за комунальні послуги зросла на 250 мільйонів гривень, у результаті чого борги жителів столиці досягли майже 2 мільярди гривень. Про це заявив директор СП "Енергозбут" КП "Київтеплоенерго" Костянтин Лопатін, повідомляє Укрінформ.

Як зазначається, наразі є певні погіршення рівня оплати, в середньому на 15 відсотків, у порівнянні з аналогічними періодами попередніх опалювальних сезонів.

"На цифрах це говорить про те, що за березень місяць киянами не було в повному обсязі сплачено за надані послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Сукупна заборгованість містян збільшилася на 250 мільйонів гривень і сумарно за послуги ЦО та ГВ уже досягла майже 2 мільярдів гривень", - зазначив Лопатін.

Новини за темою: Жителі Києва припиняють платити за комуналку, - КМДА

Зокрема, 80 відсотків наповнення тарифу становить оплата за газ. За словами Костянтина Лопатіна, недостатній рівень розрахунків ускладнює взаємовідносини з гарантованим постачальником природного газу. Як наслідок, це може спричиняти перебої в газопостачанні об'єктів інфраструктури Києва. 

Нагадаємо, нещодавно політтехнолог Тарас Загородній заявляв, що влада повинна уже сьогодні думати про списання боргів населення за комунальні послуги, бо надалі ця проблема буде тільки загострюватися.

Loading...