Новини » Київ Читать эту новость на русском

На двох станціях Київського метро встановили тактильні смуги для маломобільних людей

Тактильні смуги встановили та протестували на станціях "Лук'янівська" та "Сирець"

На Київських станціях метро "Лук'янівська" та "Сирець" протестували тактильні смуги для маломобільних категорій пасажирів. Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Валентин Осипов, передає КМДА.

"Зараз безбар'єрними у столичній підземці є 13 станцій (Вирлиця, Бориспільська, Червоний Хутір, Деміївська, Голосіївська, Васильківська, Виставковий центр, Іподром, Дарниця, Лісова, Лівобережна та Святошин, - ред.). Там можна скористатися ліфтами або підйомниками. Минулого року завершилася реконструкція станції "Святошин". Це був пілотний проєкт не лише капітального ремонту, а й облаштування ліфтового підйомника на станції зразка 70-х років", - розповів він.

Осипов додав, що для зручності пасажирів маломобільних груп у підземці працює служба супроводу.

Зазначають, що метрополітен у питаннях покращення доступності для маломобільних людей співпрацює з Національною асамблеєю людей з інвалідністю України. Представники цієї організації брали участь у тестуванні тактильних смуг для маломобільних категорій пасажирів на станціях "Лук'янівська" та "Сирець".

Зараз проводить підготовку необхідної документації для проєктів впровадження програми доступності на станціях "Арсенальна" та "Університет".

Новини за темою: У Києві готують запуск єдиного електронного квитка для метро і залізниці

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко повідомляв, що в метро у години пік, щоб не створювати великого скупчення людей, тимчасово будуть обмежувати вхід на деякі станції.

Loading...