У Києві протестують профспілки, на вулицю вийшли тисячі людей

Вони виступають проти закону "Про працю"

У центрі Києва зібралися тисячі противників законопроєкту №2708 "Про працю". Про це повідомляє телеграм-канал PavlovskyNews.

"Кілька тисяч представників профспілок зараз протестують проти закону про працю. Вони зустрілися на головній площі країни. Потім підуть протестувати до будівлі Кабміну", - зазначається у повідомленні та додаються відповідні фото.

Нагадаємо, під час засідання 27 грудня 2019 року Кабмін схвалив новий законопроєкт "Про працю". Згодом на сайті Верховної Ради опублікували текст документу. У новому проєкті зокрема прописано додаткові підстави для звільнення працівників.

Раніше міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов розповів про особливості звільнень працівників відповідно до нового законопроєкту. Він спростував твердження про те, що закон про працю нівелює права працівників і знищує профспілки.

Напередодні стало відомо, що профспілки подали позов до суду щодо відкликання Кабміном законопроєкту "Про працю". Позивач стверджує, що при підготовці даного законопроєкту не дотримувалися вимог Закону "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності". Вони вимагають визнати дії уряду протиправними через порушення процедури погодження із ними скандального проєкту.

Loading...