live

Міський бюджет потрібно переглянути і скерувати більше коштів на медицину, – Кличко

Для перегляду кошторису скликали позачергове засідання Київради

Віталій Кличко. Фото slovoidilo.ua

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що потрібно внести значні зміни до бюджету столиці і спрямувати більше коштів на медичну галузь. Про це він розповів під час онлайн-пресбрифінгу щодо ситуації у Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19), який транслював телеканал ZIK

За словами Кличка, у цей непростий період Київ витрачає багато коштів на протиепідеміологічні заходи, щоби спинити поширення інфекції.

"Ми скликали позачергове засідання Київради, аби переглянути кошторис міста з урахуванням витрат на боротьбу з поширенням коронавірусу. Нам потрібно внести суттєві корективи у бюджет і перенаправити більше коштів на медичну галузь, бо сьогодні місто витрачає багато грошей на заходи з упередження пандемії", - розповів Кличко.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко заявив, що кількість випадків захворювання на COVID-19 у столиці наразі становить 40, після того як минулого вечора та сьогодні вранці у ще 6 осіб підтвердили коронавірус.

Loading...