live

Мер Києва не виключає, що обмеження роботи метро триватимуть і після 3 квітня

Віталій Кличко

Обмеження діятимуть і надалі, якщо вірус буде поширюватись з такою ж самою динамікою

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що обмеження роботи метро можливо триватимуть і після завершення карантину 3 квітня. Про це він сказав на пресбрифінгу у режимі онлайн, який транслював телеканал ZIK, щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень.

Мер столиці прокоментував чутки щодо того, що метро у Києві не працюватиме до 17 квітня.

"За рішенням КМУ, у Києві, Дніпрі та Харкові призупинено роботу метрополітену. Ми можемо погоджуватися із цим рішенням, можемо ні, але зазначу, що у багатьох європейських країнах запроваджені такі ж самі заходи, і ми також пішли на такий крок.

Метро у столиці призупинило перевезення 17 березня, попередньо, до 3 квітня. Але ми слідкуємо за розвитком ситуації. Якщо вірус буде поширюватись з такою ж самою динамікою, і надалі обмеження діятимуть. Ми повинні максимально обмежити соціальні контакти, максимально захистити здоров'я людей. Тільки з цим пов'язані такі кроки", - зазначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що Київський метрополітен не працюватиме до 17 квітня. До цього часу у метро проводитимуть ремонтні роботи.

Loading...