Новини » Київ Читать эту новость на русском

"Мавпочка Вашингтона": Українці обурилися листом патріарха Варфоломія І вийшли на протест під Софію Київську

Протест проти патріарха Варфоломія newsone.ua

Українці зібралися на Софійській площі в Києві з протестом проти патріарха Варфоломія. Трансляцію вів телеканал NEWSONE.

Люди обурені листом стамбульського ієрарха, де він назвав предстоятеля УПЦ МП митрополита Онуфрія просто жителем Києва, а не лідером церкви.

Десятки протестувальників тримали в руках плакати з гаслами: "Варфоломій мавпочка Вашингтона","Варфоломій брехун","Варфоломій розкольник","Варфоломій ганьба".

Лідер українського рок-гурту "Брати Карамазови" Олег Карамазов пояснив, що подібні висловлювання патріарха Варфоломія зачіпають віруючих українців.

"Це віруючі люди Української Православної церкви. Я сам, коли прочитав послання Варфоломія зі Стамбула, - воно зачіпає мене як громадянина України. Там достатньо в некультурній формі говориться, що такої, як Українська Православна Церква, він не знає і предстоятеля Блаженнішого митрополита Онуфрія вважає звичайним громадянином міста Києва, а не церковним керівником. Це прикро і дивно - громадянин іншої країни, який не має ніякого відношення до України, робить такі звернення. На мій погляд, вони викликають тільки конфліктну ситуацію в країні, де і так не все в порядку. Я думаю, що такі звернення є провокаційними, і для громадян іншої країни вони зовсім недоречні", - сказав він.

Loading...