Новини » Київ Читать эту новость на русском

Кива: Будинки розпусти, що працюють у карантин в Києві за згодою Крищенка і Кличка, сприяють поширенню інфекції

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Сотні будинків розпусти, які продовжують свою роботу в Києві в карантин при бездіяльності голови столичної поліції і заступництві мера, сприяють поширенню коронавірусної інфекції. Таку думку висловив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

"У Києві функціонують сотні будинків розпусти, які в умовах пандемії є осередками поширення хвороби! "Кришують" їх ексдепутат Палатний і його друг, соратник - мер Києва Кличко. І краще б Кличко інспектував будинки розпусти, які знаходяться під його заступництвом, а не лікарні. Тому що спортивні майданчики закриті, спортом людям займатися заборонено, штрафи за прогулянки з дітьми в парках, закриваються магазини. Але в той же час працюють будинки розпусти, і ніхто цього не помічає!" - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що діяльність таких закладів також обумовлена "сліпотою братів Крищенко", які не помічають подібних правопорушень.

"Я сподіваюся, що наша позиція допоможе незрячому Крищенку нарешті побачити злочини, з якими він повинен боротися, перебуваючи на посаді начальника столичної поліції. Звертаюся до нього і його брата, який очолює Департамент по боротьбі з торгівлею людьми, - ви системно не помічаєте роботу будинків розпусти, але ми вам будемо відкривати очі на ці всі злочини! Мене ваші дії наштовхують на думку, що ви - частина цієї мафії", - зазначив нардеп.

Ілля Кива нагадав, що неодноразово звертався до правоохоронних органів із відповідною інформацією: "І я знову буду піднімати це питання на комітеті з питань правоохоронної діяльності - функціонування місць розпусти, які є осередками поширення наркотиків і місцями, де фактично вбивають жінок. Ми будемо викривати їх покровителів і розповідати про їх злочинну діяльність", - підсумував політик.