live

"Київводоканал" має намір підвищити тарифи на воду ще на 19%

Фото з відкритих джерел

З наступного року ціна на водопостачання може зрости до 27,35 грн за 1 кубічний метр

Компанія "Київводоканал" має намір підвищити розмір тарифів на водопостачання та водовідведення на 2021 рік ще на 19 відсотків. Про це повідомили у пресслужбі компанії. 

Як зазначається, "Київводоканал" з наступного року планує встановити тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів Києва у розмірі 27,35 грн (у т. ч. ПДВ 4,56 грн) за 1 кубічний метр. 

З цієї суми 14,74 гривень споживачі віддають за 1 кубічний метр водопостачання та 12,61 гривень - за водовідведення кубометра води.

"Розрахунки планованих тарифів на 2021 рік проведені на підставі та виключно відповідно до вимог діючого законодавства України та постанов національного Регулятора", - пояснили в пресцентрі "Київводоканалу".

Новини за темою: В Україні змінили режим роботи водосховищ через загрозу посухи

До слова,  в лютому 2020 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, ухвалила проєкт постанови про підвищення тарифу на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів Києва до 22,992 грн за 1 кубометр.

Згідно з цим, наразі 13,44 гривень становить тариф на водопостачання і 9,552 гривень - на водовідведення кубометра води.

Нагадаємо, нещодавно жителів Києва повідомили про те, що протягом двох тижнів у столиці буде відключена гаряча вода у зв'язку з проведенням гідравлічних випробувань тепломереж.

Loading...