Новини » Київ Читать эту новость на русском

Кількість пасажирів зростає: Київський метрополітен почав застосовувати на деяких станціях обмеження на вхід

В перший день літа пасажиропотік у підземці збільшився у понад два рази у порівнянні з першим днем відкриття

ZIK.UA

КП "Київський метрополітен" почав обмежувати вхід на деякі станції підземки, оскільки відбувається значне збільшення кількості пасажирів. Про це розповіла речниця столичного метро Наталія Макогон, повідомляє "РБК-Україна"

За її словами, на початку тижня кількість пасажирів зросла до 675 тисяч у порівнянні з 310 тисячами у перший день відновлення роботи метро. Станом на вівторок, 2 червня, обмежували на вхід уже три станції.

Новини за темою: У Києві готують запуск єдиного електронного квитка для метро і залізниці

"675 тисяч пасажирів (у понеділок, - ред.). Так, нарощується пасажиропотік. Були (обмеження, - ред.) по тих станціях, по яких ми в принципі і передбачали - "Академмістечко", "Житомирська" і "Чернігівська". Це означає, що станція працювала на одні або двоє дверей у годину пік", - пояснила Макогон і зауважила, що обмеження на станціях діяли на початку 09:00 ранку.

Водночас у метрополітені закликають пасажирів продовжувати дотримуватися усіх обов'язкових заходів: масковий режим і дистанція, не створювати скупчення людей. 

Новини за темою: У Києві затримали чоловіка, який погрожував підірвати міст Метро

Нагадаємо, минулого тижня КП "Київський метрополітен" попереджали про те, що з 1 червня, якщо відбудеться значне збільшення пасажиропотоку, у Києві за потреби можуть обмежувати вхід до метро, щоб люди могли дотримуватися соціальної дистанції. 

Loading...