live
Новини » Київ Читать эту новость на русском

Сезон фонтанів у Києві стартує 31 травня

Фонтан «Водяна куля» на Майдані Незалежності в Києві. Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Працюватимуть столичні водограї до 30 вересня

Міські фонтани у столиці увімкнуть на День Києва – 31 травня. Про це повідомляє пресслужба КМДА з посиланням на слова директора КП "Київводфонд" Світлани Козловської.

"Зазвичай сезон роботи фонтанів розпочинається 1 травня. Цього року відновлення роботи фонтанів після зими перенесли на кінець травня у зв’язку з карантинними обмеженнями", - зазначила вона.

Повідомляється, що пробні запуски водограїв відбудуться наприкінці цього тижня.

Столичні фонтани працюватимуть із 31 травня до 30 вересня. У вечірні години на них вмикатимуть світлодіодний та музичний супровід. Щопонеділка у роботі водограїв робитимуть перерву для проведення необхідних технічних робіт.

"Київводфонд" експлуатує 8 столичних фонтанів. Зокрема, на Майдані Незалежності – "Великий" та комплекс з шести водограїв "Малі" (парна сторона вулиці Хрещатик), фонтани "Водяна куля", "Каскадний" і "Засновники Києва" (непарна сторона вулиці Хрещатик), фонтан "Хрещатик" на вулиці Хрещатик, 25, фонтан на вулиці Великій Васильківській, 119-121 та комплекс фонтанів в акваторії Русанівського каналу.

Новини за темою: В українських містах з’являться фонтанчики з питною водою

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко презентував макет фонтану зі скульптурою архистратига Михаїла, який встановлять у парку "Володимирська гірка".

Loading...