Київська команда ОПЗЖ взяла під особистий контроль реконструкцію столичних мостів

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Київська команда ОПЗЖ взяла під особистий контроль реконструкцію столичних мостів. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив кандидат у депутати Київради Артем Марчевський.

За його словами, спільно з кандидатом в мери Києва Олександром Поповим було прийнято рішення залучити фахівців і прискорити процес ремонту.

"Олександр Попов - кандидат в мери. Я - кандидат у депутати по Деснянському району Києва. Ми постійно комунікуємо, спілкуємося. З мостами в нашому місті великі проблеми. Ми домовилися, що проведемо інспекцію цих мостів, залучимо фахівців. Тому що коли ми дізналися про те, що міст Патона почнуть робити тільки в 2024 році, а зараз, нагадаю, там просто обмежений рух, щоб знизити навантаження, і весь лівий берег стоїть вранці, а весь правий - ввечері, це просто нонсенс. Ми вже зараз починаємо це робити і будемо займатися цим питанням незважаючи на результати виборів. Тому що ми кияни, ми живемо в цьому місті, ми любимо це місто. Ми хочемо відбудувати це місто після шести років мародерства і злодійства. І ми - та партія, яка робить, а не просто говорить", - заявив Марчевський.

Нагадаємо, генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський балотуватиметься на посаду депутата Київради по округу #3 Деснянського району від партії "Опозиційна платформа - За життя".