Новини » Київ Читать эту новость на русском

Київська команда ОПЗЖ облагороджує двори на Троєщині

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Київська команда ОПЗЖ приступила до облагородження дворів та прибудинкових територій на Троєщині. Про це розповів кандидат у депутати Київради від Партії ОПЗЖ у Деснянському районі - Артем Марчевський. За словами політика, ідея виникла після звернень місцевих жителів до штабу партійців. Люди скаржилися на повне ігнорування з боку комунальних служб і смітники під вікнами.

"Тут ось у нас, на Драйзера 6, багато років стоїть магазин. За будівлею на задньому дворі, яка виходить до наших будинків, вже багато років ніхто не стежить. Сюди скидають сміття, постійно сплять бездомні, ходять в туалет, сморід стоїть страшний. Хочеться ж, щоб вийти можна було, посидіти на лавочці, з дитиною погуляти. Ми звернулися в "Опозиційну платформу", може вони нам хоча б допоможуть", - розповідає Анна, місцева мешканка.

Через кілька днів після звернення до штабу Артема Марчевського, кандидат організував спеціальну техніку, привіз дерева. Київська команда ОПЗЖ прибрала сміття, сторонні конструкції і вирівняла землю. Так само були висаджені дерева, будуть встановлені лавочки.

"Це повсюдна проблема району. Прибудинкові території в огидному стані. Організувати ці роботи - зовсім не складно. Особливо, за повної участі місцевих жителів. Але забавно, що це територія ЖЕКу, місцеві постійно туди зверталися, вони вже понад 4 місяці не можуть потрапити до керівника на прийом. Що це за такий керівник, що до нього неможливо потрапити на прийом? Навіщо він тоді там сидить? Коли ми виграємо вибори, ми точно виправимо цю ситуацію. А така ситуація не тільки в цьому дворі, а й по всьому району і місту", - розповів Артем Марчевський, кандидат у Київраду від партії ОПЗЖ по Деснянському району (3 округ).

За словами членів партії "Опозиційна платформа - За життя", до них чи не щодня звертаються кияни з проблемами незаконних забудов, необлаштованих дворів і відсутності дитячих майданчиків.

"Ми активно працюємо по Деснянському району Києва. Люди звертаються до нас дуже часто. Проблеми є скрізь. Багато хто скаржиться на проблеми подібного характеру, що і тут. У когось у дворі вириті і забуті ями, у когось під вікнами збираються смітники і туалети. Всі звернення залишаються проігноровані місцевою владою. Я вам скажу, люди самі ж знають, що їм потрібно робити у дворі. Ми сюди приїхали після звернення до нас, нам розповіли чого хочуть, ми зробили. Нічого складного в цьому немає, потрібно просто спілкуватися з людьми, чути їх. Зараз ми робимо все, що в наших силах. Якби так само працювали чиновники - столиця виглядала б інакше", - розповідає Сергій Северин, кандидат у Київраду від Партії ОПЗЖ по Деснянському району (4 округ).

Також, за словами кандидатів, найчастіше, кияни скаржаться на бездіяльність місцевої влади в районах столиці.