live

Київ затвердив нові правила роботи метро з 25 травня

Фото з відкритих джерел

Пасажирів із температурою вище 37,2 чи з ознаками ГРВІ пускати в метро не будуть

У Києві затвердили нові правила роботи метрополітену на період карантинних обмежень: рухомий склад та зупинки регулярно дезінфікуватимуть, а пасажирів не пускатимуть без захисної маски. Про це повідомляє пресслужба КМДА. 

Як стало відомо, "Київський метрополітен" відновить перевезення пасажирів із 25 травня. Однак, у зв'язку з карантином, як працівники підприємства, так і пасажири зобов'язані будуть дотримуватися таких правил:

  • пасажири та працівники метро повинні бути у захисних масках чи респіраторах;
  • кожні три години у салонах транспортних засобів мають проводити дезінфекцію;
  • вагони метрополітену мають дезінфікувати під час заходу поїздів у електродепо та на пункти технічного обслуговування;
  • дезінфекційні заходи кожні три години повинні здійснюватися на зупинках, у приміщеннях станцій для пасажирів, на платформах, у вестибюлях та приміщеннях станцій метрополітену (обов’язково – перед відкриттям станцій метро);
  • у метрополітені мають забезпечити санітарний контроль пасажирів на вході до приміщень станцій. У разі виявлення ознак гострого респіраторного захворювання – мають проводити температурний скринінг. Пасажирів із температурою тіла вище 37,2 або з ознаками інфекційного захворювання пускати в метро не будуть;
  • у підземці мають забезпечити санітарні відстані не менше ніж 1,5 метри між пасажирами у чергах до кас та терміналів самообслуговування, на платформах та у вестибюлях станцій.

Також у разі скупчення людей буде обмежено кількість пасажирів на станціях метро - повне або часткове закриття на вхід. 

Новини за темою: Київський метрополітен готується до відкриття метро: Наносять “дистанційну” розмітку

У свою чергу працівники транспорту мають інформувати пасажирів щодо встановлених протиепідемічних обмежень.

Нагадаємо, в Україні поступово відновлюється робота громадського транспорту. Так, з 22 травня дозволили поновити роботу наземного транспорту, а з 25 червня відкриють метро.

Однак, відтепер Київський метрополітен працюватиме без жетонів, а пасажири підземки зможуть користуватися тільки електронним квитком. 

Loading...