Новини » Київ Читать эту новость на русском

Київ запропонував три об'єкти для розгортання мобільного шпиталю, – Кличко

Віталій Кличко пресслужба КМДА

Госпіталі в Києві можуть розгорнути в Палаці спорту, Експоцентрі або Міжнародному виставковому центрі

Київ запропонував три об'єкти для розгортання інфекційного госпіталю для хворих на COVID-19. Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко під час брифінгу.

За словами Кличка, йдеться про Палац спорту, Національний експоцентр України та Міжнародний виставковий центр. "Варіантами для розгортання інфекційного госпіталю для хворих ми запропонували три об'єкта в нашому місті. Перший об'єкт – Палац спорту, другий – Національний експоцентр України або Виставковий центр. Що стосується третього об'єкту, – ми додатково зараз вивчаємо можливість", – сказав мер Києва.

Зазначається, що Департамент охорони здоров’я вже підготував розрахунки щодо можливої роботи мобільного шпиталю, тому штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій міста передав їх у МОЗ. При цьому в комунальних медзакладах столиці підготували вже 3 100 ліжок для хворих на коронавірус. "Я хочу нагадати, що місто самотужки вже підготувало 3 100 ліжок у комунальних мед закладах, і заповненість зараз всіх цих ліжок складає приблизно 66%", – висловився Кличко.

При цьому міський голова додав, що місто використовує всі свої резерви. "Ми зверталися до уряду, до Міністерства охорони здоров'я, аби хворих на коронавірус киян приймали у державних медичних установах, де є 11 тисяч ліжок. Більш того, там також є кваліфікований персонал. Відповіді, наголошу, ми до сьогоднішнього дня так і не отримали", – розповів очільник Києва.

Крім того, Кличко вважає, що спочатку необхідно використати ті можливості, які є на базі медичних закладів, і лише потім, за потреби, розгортати мобільні госпіталі.

Новини за темою: У Києві новий антирекорд щодо COVID-19: Вперше виявили понад 700 нових випадків

Нагадаємо, 11 жовтня президент України Володимир Зеленський провів нараду, під час якої доручив розпочати підготовку до розгортання великих інфекційних госпіталів. Тоді повідомлялося, що в Києві госпіталь можуть розмістити в Палаці Спорту.

Пізніше мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу ZIK заявив, що розгортати госпіталі в Палаці спорту й Виставковому центрі поки немає потреби, оскільки у відомчих установах є 11 тисяч місць.Loading...