Київ відклав введення єдиного е-квитка

Е-квиток для сплати проїзду. Фото з відкритих джерел

Кличко запевнив, що у столиці для переходу все готове і Київ збирався перейти на електронний квиток із 1 липня

Столична влада вирішила відтермінувати запровадження єдиного електронного квитка, щоб надати уряду можливість розробити зміни для законодавчого врегулювання проїзду пільговиків. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у Facebook.

"Щоб усі категорії пільговиків могли користуватися громадським транспортом безкоштовно, ми ухвалили рішення про відкладення запровадження єдиного електронного квитка в столиці. Таким чином, уряд отримає можливість розробити зміни до законодавства щодо надання пільг на проїзд пільговим категоріям громадян. Зокрема, на проїзд пільговиків з інших міст в громадському транспорті Києва", - написав Кличко.

При цьому мер запевнив, що у столиці для переходу все готове і Київ збирався перейти на електронний квиток із 1 липня.

"Держава повинна врегулювати це питання на законодавчому рівні. Як вона компенсуватиме громадянам пільгових категорій витрати на проїзд в громадському транспорті. І ми дали урядовцям таку можливість до 1 січня наступного року", - додав Кличко.

Новини за темою: Е-квиток: В КМДА розповіли про пільги для школярів та студентів

Нагадаємо, напередодні у КМДА повідомили, що столична влада планує відтермінувати запровадження єдиного електронного квитка, щоб надати уряду можливість розробити зміни для законодавчого врегулювання проїзду пільговиків.Loading...