Київ установив ще один температурний рекорд

Фото з відкритих джерел

Попередній рекорд було перевищено на 2,5 градуси за Цельсієм

У Києві ніч на 14 жовтня виявилася найтеплішою за весь період спостережень. Про це свідчать дані Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Зазначається, що температура повітря становила +14,5 градусів за Цельсієм. "За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського ніч на 14 жовтня у Києві виявилась найтеплішою, адже температура не опустилася нижче +14,5°С", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляють в обсерваторії, попередній рекорд становив 12 градусів вище нуля і був встановлений у 1993 році. Відповідно, цьогоріч позначку було перевищено на 2,5 градуси за Цельсієм.

Нагадаємо, в Києві ніч на 8 жовтня також побила температурний рекорд і виявилася найтеплішою за весь період спостережень. Тоді температура повітря була найвищою дві ночі поспіль.

Новини за темою: Сьогодні українці матимуть останній теплий день перед похолоданням та дощами

Раніше повідомлялося, що генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш заявив про наявність кліматичної кризи в світі. За його словами, поточне століття може стати останнім для людства на Землі.Loading...