Київ готовий до опалювального сезону, - Кличко

Мер Києва Віталій Кличко пресслужба КМДА

Київська влада запроваджує нові технології для утримання тепломереж - дрони з тепловізорами

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що місто готове до опалювального сезону. Фахівці усунули всі проблеми на тепломережах. Про це він заявив під час щоденного брифінгу.

За словами мера, влада готова надати допомогу компаніям, житловим об'єднанням, щоб вони могли вчасно вступити в опалювальний сезон.

"Технічно місто вже готове до запуску тепла в мережу. Фахівці "Теплоенерго" здійснили перевірку котелень та теплопунктів, усунули більше ніж 6,5 тисячі пошкоджень на тепломережах та пошкоджень, що виникли в результаті гідравлічних випробувань", - заявив Кличко.

Крім того, столичний голова додав, що київська влада запроваджує нові технології для утримання тепломереж.

"У новому опалювальному сезоні "Теплоенерго" буде досліджувати тепломережі за допомогою дронів з тепловізорами. Головне завдання таких технологій - оперативне виявлення ймовірних пошкоджень та слабких місць тепломереж тощо", - розповів Віталій Кличко.

Новини за темою: Опалювальний сезон під загрозою зриву: В яких містах і чому можуть вчасно не дати тепло

Нагадаємо, раніше "Нафтогаз України" повідомив, що в Україні початок опалювального сезону перебуває під загрозою зриву через 109 підприємств-тепловиків. Ці підприємства не виконують вимоги законодавства про мінімальний рівень розрахунків для отримання газу в рамках публічних спеціальних зобов'язань (ПСО). 

Loading...