Новини » Київ Читать эту новость на русском

Киян із неінфекційними хворобами тепер будуть шпиталізувати в клініки НАНУ та МОЗ, - КМДА

Фото з відкритих джерел

Такий крок дозволить комунальним медзакладам збільшити можливості щодо надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19

Мешканців столиці, які хворіють на неінфекційні захворювання, відтепер госпіталізуватимуть у клініки Національної академії наук та Міністерства охорони здоров'я України. Про це заявила директор Департаменту охорони здоров'я Валентина Гінзбург, повідомляє пресслужба КМДА

"Ідеться про хворих з патологіями серцево-судинної системи, гострим порушенням мозкового кровообігу, з гострими неврологічними станами, нейроінфекційного профілю, а також терапевтичних хворих та пацієнтів з гострою хірургічною патологією", – уточнила Валентина Гінзбург.

Новини за темою: У МОЗ назвали симптоми легкого перебігу коронавірусу COVID-19

Як зазначається, безвідмовно будуть приймати киян у таких медичних закладах: ДУ "Інститут кардіології ім. Стражеска НАМН України", ДУ "Інститут нейрохірургії ім. А. П. Ромаданова Національної академії медичних наук України", ДУ "Республіканська клінічна лікарня МОЗ України", ДУ "Національний інститут хірургії і трансплантології ім. О. О. Шалімова НАМН України" та інші.

Новини за темою: Фонд соцстрахування назвав підставу для отримання страхових виплат медикам, які захворіли на COVID-19

Окрім цього, у КМДА пояснили, що таке рішення прийнято на тлі значного ускладнення епідемічної ситуації. Воно дозволить збільшити можливості комунальних медичних закладів щодо надання медичної допомоги пацієнтам з коронавірусною інфекцією.

Новини за темою: Спікер парламенту Разумков захворів на COVID-19

Нагадаємо, станом на ранок 11 листопада в Україні лабораторно підтверджено 489 808 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, за минулу добу виявили 10 611 нових випадків коронавірусу. 

Loading...