Новини » Київ Читать эту новость на русском

"Коронавірусу не існує": У столичній підземці група жінок закликала пасажирів знімати маски

Фото з відкритих джерел

Всі жінки були без індивідуальних захисних засобів

У мережі з'явилося відео, в якому невідомі жінки в Київському метрополітені переконували пасажирів, що коронавірусу не існує, та закликали знімати захисні маски. Відповідний відеоматеріал опублікував "Київ.Оперативний".

Як зрозуміло з відео, одна з жінок переконувала, що протягом усього карантину, який триває три місяці, жодного разу не одягала маску та залишається здоровою.

Також група жінок не використовувала жодних засобів захисту та не дотримувалася дистанції, а поруч із ними знаходилася дитина.

"Проїзд без маски є порушенням. Такі люди наражають на небезпеку і себе, і інших. Якщо пасажири бачать людей, які порушують, причому - свідомо порушують, то вони можуть звернутися до нашого працівника або до працівника поліції у метро. Правоохоронці є на кожній станції. Ми зі свого боку закликаємо людей дотримуватися карантинних обмежень. Про це закликають через оголошення на станціях, також у метро розміщені відповідні графічні зображення", – прокоментувала речниця метрополітену Наталка Макогон.

Новини за темою: Зеленський допустив пік коронавірусу в Україні посеред літа

Раніше повідомлялося, що на початку червня 2020 року 66% українців вважали, що коронавірус був штучно розроблений. Варіант, що коронавірус з’явився природним шляхом і потім поширився у світі, обрали 18% респондентів.

Loading...