Новини » Київ Читать эту новость на русском

КМДА рекомендує розпочати осінні канікули у школах з 21 жовтня

Фото з відкритих джерел

Але за умов погіршення ситуації школярі можуть піти на відпочинок ще раніше

Столична влада надіслала рекомендації керівникам навчальних закладів про те, щоб розпочати осінні канікули у школах раніше – з 21 жовтня. Про це повідомляє пресслужба КМДА з посиланням на слова мера Києва Віталія Кличка.

"Школи сьогодні можуть розробляти окремі плани навчання. І заздалегідь планувати розклад канікул. Але. Місто вже надіслало рекомендації керівникам навчальних закладів про те, щоб розпочати осінні канікули раніше – з 21 жовтня. Запропонував таке рішення Департамент освіти і науки з урахуванням рекомендацій Міністерства освіти для запобігання поширенню вірусу. А також – для створення безпечних умов проведення місцевих виборів. Адже більшість виборчих дільниць знаходяться саме в навчальних закладах. За парти після канікул школярі мають повернутись 29 жовтня", – повідомив Віталій Кличко.

Втім, за умов погіршення ситуації на дистанційне навчання школярів, можливо, доведеться відправити раніше.

Наразі школи та садочки працюють за визначеним регламентом. І ситуація із захворюваністю на коронавірус в освітніх закладах поки контрольована, але динаміка – негативна.

Новини за темою: Черкаси відмовилися вводити в місті обмеження помаранчевої зони

"На сьогодні в місті закриті на карантин 4 школи – через випадки захворювання серед вчителів. Дві школи у Печерському районі, одна в Оболонському і одна у Подільському. На жаль, зростає кількість класів, що відправили на самоізоляцію через хворобу учнів. Сьогодні на дистанційному навчанні загалом 502 класи у 188-ми школах", – наголосив Віталій Кличко. 

Усього хворих на коронавірус школярів у Києві – 480. Хворіють і 359 педагогів.

У дитячих садочках теж спостерігається зростання захворюваності. Через виявлені випадки вірусу тимчасово закрили 67 груп у 58-ми садках.

Два садочки зачинені на карантин. Наповненість дітей у дитсадках столиці – понад 54 відсотки.

Новини за темою: Нове карантинне зонування по Україні: Що заборонено "червоним", а що – "зеленим"

Раніше повідомлялося, що за останню добу в Україні зафіксовано 4420 нових випадків захворювань на коронавірус, 903 пацієнти одужали, а 43 особи померли.Loading...