live

Кличко звернувся до СБУ через "замінування" Олександрівської лікарні, де лікують хворих з COVID-19

Мер також подякував усім, хто допоміг оперативно перевірити корпус

Мер Києва Віталій Кличко

Фото з відкритих джерел

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що звернувся до Служби безпеки України щодо розслідування ситуації з неправдивим повідомленням про замінування Олександрівської лікарні, де приймають хворих на коронавірус COVID-19.

Про це він розповів під час онлайн-пресбрифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції, який транслював телеканал ZIK

"Хочу наголосити, що я звернувся до СБУ щодо оперативного розслідування учорашнього випадку з повідомленням про мінування Олександрівської лікарні. Такі речі не повинні залишатись безкарними. Учора вночі евакуювали хворих у даному медзакладі, що є опорним у лікуванні хворих на коронавірус", - зазначив Кличко.

Окрім цього, міський голова подякував рятувальникам за оперативну роботу та іншим особам, хто перевіряв корпуси лікарні, а також лікарям, які "працювали спокійно і професійно". 

Нагадаємо, напередодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про вибухівку в одному з корпусів Олександрівської лікарні, де лікують хворих на COVID-19.

Loading...