live

Кличко закликав киян дотримуватись карантину під час святкування Великодня

Також мер попросив представників різних конфесій проводити онлайн-служби

Віталій Кличко

Міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до мешканців столиці із закликом дотримуватися карантину під час святкування Великодня. Про це він сказав під час включення в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK

"Один із гарних прикладів – Папа Римський робив у Ватикані свою проповідь перед пустою площею. Я зустрічався з представниками всіх конфесій і звернувся до них дуже обережно ставитись і прислуховуватись до порад, які на сьогодні є від фахівців, від медиків, від експертів медичної галузі, які рекомендують якомога менше робити заходів, де є велике скупчення людей. Я розумію, що велике світле свято – Пасха, я розумію зараз, що після зими ми всі втомилися і хочемо спілкування, хочемо проводити більше часу, спілкуючись один з одним, однак ми повинні робити все для того, щоб витримати тиждень, два, три для того, щоб поширення інфекції не було", - зазначив Кличко.

Окрім цього, він розповів, що звернувся до представників конфесій, за можливості, проводити онлайн-служби, та знаходити будь-яку можливість пояснювати людям, чому небезпечно зараз. 

"Нам потрібно зробити все, що від нас залежить, для того, щоб розповсюдження коронавірусу не відбулося. Тому ще раз закликаю кожного, хто нас зараз чує, за можливості, відсвяткувати це свято у колі сім'ї; привітати всіх, якщо є можливість, через телефон", - констатував мер. 

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу розповів про динаміку розповсюдження коронавірусної інфекції у столиці, так за останню добу кількість хворих зросла на 25 осіб. 

Loading...