Новини » Київ Читать эту новость на русском

Кличко відповів на пропозицію "Євросолідарності" балотуватись від неї на виборах мера Києва

Віталій Кличко

За словами мера, він готовий співпрацювати з усіма демократичними силами

Чинний мер Києва Віталій Кличко відхилив пропозицію політичної партії "Європейська Солідарність" йти кандидатом від неї на наступні вибори столичного голови та заявив, що піде на них від партії "УДАР Віталія Кличка". Про це він повідомив в Telegram.

"Я почитав у ЗМІ заяву партії "Європейська Солідарність" про готовність висунути  мою кандидатуру на посаду мера Києва. Хочу подякувати за таку пропозицію. Але зазначу, що я багато років є лідером політичної сили "УДАР", яка завжди боролась і відстоювала демократичні європейські цінності. І висуватимусь в мери від партії "УДАР Віталія Кличка". А також поведу команду "УДАРУ" на місцеві вибори, зокрема - в Київраду", - написав Кличко.

За словами мера, заради захисту інтересів місцевого самоврядування, інтересів громадян, він буде готовий співпрацювати з усіма демократичними силами, які діятимуть за правилами та порядно.

Новини за темою: Кличко планує втретє балотуватися на пост мера Києва

Нагадаємо, раніше "Європейська Солідарність" запропонувала меру Києва Віталію Кличку балотуватися на посаду міського голови на наступних місцевих виборах від її політичної сили.

Loading...