Кличко відкрив у Києві найвищий світловий фонтан України

Фонтан у парку Партизанської слави пресслужба КМДА

Новий фонтан внесли до Національного реєстру рекордів України

Напередодні мер Києва Віталій Кличко відкрив відремонтовану центральну частину парку Партизанської слави, де також встановили найвищий в Україні світловий пішохідний фонтан. Про це міський голова написав на своїй сторінці у Facebook

"Друзі! Сьогодні перевірив, як відремонтували центральну частину парку Партизанської слави. Ця зелена зона, площею 100 гектарів, має статус регіонального ландшафтного парку місцевого значення. У 2018 році ми розпочали капітальний ремонт центральної частини парку - близько 8 гектарів. Тут облаштували доріжки з ФЕМ покриттям, встановили нові лави та урни, відремонтували громадську вбиральню та бюветний комплекс, встановили дитячий майданчик з гумовим покриттям, сучасне освітлення. Здійснили благоустрій та озеленення території", - написав Кличко.

Новини за темою: Кличко вночі спіймав двох "художників", які малювали графіті у центрі Києва. Відео

Водночас, за словами мера, найцікавішим та наймасштабнішим об'єктом оновленого парку є світловий пішохідний фонтан, унікальність якого полягає в конструкції: 5 високих арок створюють водоспад, а між струменями води, що підіймаються знизу, можна пройтися.

Як зазначає пресслужба КМДА, висота цих арок становить від 6 до 7,7 метра. Для створення водного малюнка було встановлено 464 форсунки. У вечірній час фонтан підсвічується за допомогою LED-світильників, які відтворюють 16,7 млн відтінків. Крім того, є інтерактивний режим – можна самостійно змінювати сценарій водограю.

Новини за темою: Bolt розмістив пункти прокату електросамокатів у столиці, попри офіційну заборону, - Кличко

Також фонтан у парку Партизанської слави був внесений до Національного реєстру рекордів України як найвищий світловий пішохідний фонтан. Відповідний сертифікат "Київзеленбуд" отримав 12 серпня під час відкриття.

У КМДА наголосили, що фонтан працює щодня з 10:00 до 15:00, та у вечірній час з 18:00 до 23:00, крім вівторка (технічний день), коли фонтан чиститимуть та перевірятимуть справність усіх систем.

Новини за темою: Кличко запропонував киянам зафарбувати написи на історичних будинках столиці

Нагадаємо, нещодавно мер Києва Віталій Кличко заявив, що біля столичної станції метро "Арсенальна" створять пішохідну рекреаційну зону.

Loading...