live

Кличко розповів про послаблення карантину в Києві: Транспорт - з 23 травня, садочки - з 1 червня

Мер Києва Віталій Кличко Автор: Дубонос Микита

За словами Кличка, рішення про відкриття ТРЦ буде ухвалено окремо

Наземний громадський транспорт у столиці почне працювати з 23 травня, метро - з 25 травня. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив мер Києва Віталій Кличко.

"Із дотриманням усіх норм та регламентів у Києві з 23 травня у звичайному режимі почне працювати наземний громадський транспорт: автобуси трамваї, тролейбуси. Розпочнуть роботу магазини площею до 1000 кв м. Відкриються спортивні та дитячі майданчики у парках, скверах, на прибудинкових територіях

З 25 травня буде відновлена робота метрополітену. Також відкриються промислові ринки та сільськогосподарські ярмарки", - сказав Кличко. 

За словами столичного мера, рішення щодо відкриття великих торгових центрів буде ухвалено окремо. При цьому він зазначив, що з 1 червня відновиться робота дитячих садочків, навчання у випускників у школах та вишах, функціонування спортзалів.

"Із 1 червня у столиці розпочнуть працювати дитячі садочки та школи для випускників 11-х класів, що складатимуть ЗНО, а також заклади професійно-технічної та вищої освіти для випускників та абітурієнтів.

Відновлять роботу також дитячо-юнацькі спортивні школи, спорткомплекси, спортзали та фітнес-центри – без роботи басейнів", - додав Кличко.

Новини за темою: Київський метрополітен готується до відкриття метро: Наносять “дистанційну” розмітку

Нагадаємо, напередодні Кабмін прийняв рішення відкрити метрополітен з 25 травня, але з певними умовами.

Loading...