Кличко просить Раду розробити та внести зміни до законодавства про дорожній рух

Віталій Кличко Фото з відкритих джерел

За словами мера, мова йде про безпеку, здоров’я і життя людей

Офіційно звертаюся до депутатів Верховної Ради розробити та внести зміни до законодавства про дорожній рух й визначити, як, де і за якими правилами можуть їздити електросамокати в містах. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в Telegram.

"Я офіційно звертаюся до депутатів Верховної Ради розробити та внести на одному з найближчих засідань зміни до законодавства про дорожній рух. І визначити, як, де і за якими правилами можуть їздити електросамокати в містах", - написав Кличко.

За словами столичного очільника, відповідна потреба склалась у зв’язку з відсутністю необхідного роз’яснення у законодавстві про дорожній рух та самовільне встановлення компанією Bolt пунктів прокату електросамокатів у столиці.

"Я розумію, що місто розвивається, що повинен розвиватися бізнес. Зокрема і той, що пропонує послуги екологічного транспорту. Але робота всіх підприємств і всіх підприємців має бути цивілізованою і законною. Тим більше, коли йдеться безпеку, здоров’я і життя людей", - пояснив Кличко.

Новини за темою: Київ та 8 областей не готові послабити карантин, – МОЗ

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко заявив, що столична влада заборонила компанії Bolt розміщувати пункти прокату електросамокатів у Києві, однак компанія все одно це зробила.

За його словами, раніше до КМДА надійшли пропозиції на проведення інвестиційного конкурсу на розміщення пунктів прокату електросамокатів, однак, вони будуть проведені лише після внесення відповідних змін до законодавства України про дорожній рух.

Loading...