live

Кличко повідомив про три нові випадки коронавірусу у столиці та розповів деталі про інфікованих

Віталій Кличко. Фото УНІАН

Міський голова зазначив, що на 25 березня у місті Київ протестовано на коронавірус 1355 людей

В Києві зафіксовано три нових випадки захворювання COVID-19, усі троє хворих - чоловіки. Про це під час пресбрифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, який транслював телеканал ZIK, заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

"Учора ввечері ми отримали від державної установи "Київський міський центр МОЗ" ще три лабораторно підтверджені випадки захворювання на коронавірус. Усі троє – кияни, усі троє – чоловіки. Двоє із них лікуються вдома на самоізоляції. Один 50-річний киянин, що повернувся з Франції, 21 березня був госпіталізований до Олександрівської лікарні із симптомами ГРВІ.

21 хворий – у лікарні, 10 лікуються вдома, на самоізоляції. З госпіталізованих 20 киян отримують допомогу в Олександрівській лікарні, один – у міській лікарні №4. Київський міський центр МОЗ України перевіряє зараз на підтвердження чи спростування діагнозу на коронавірус понад 30 зразків", - розповів Кличко.

Міський голова зазначив, що станом на сьогодні, 25 березня у місті Київ протестовано на коронавірус 1355 людей: експрес-тестами та лабораторними дослідженнями.

Новини за темою: Уряд може запровадити надзвичайну ситуацію по всій країні, - ЗМІ

Раніше Віталій Кличко заявив про готовність розгорнути ще 7 тисяч ліжок у разі погіршення ситуації з коронавірусом.

Loading...