Новини » Київ Читать эту новость на русском

Кличко показав процес будівництва тунелю й станцій метро на Виноградар

Віталій Кличко пресслужба КМДА

Станції "Мостицька" та "Проспект Правди" планують відкрити у грудні 2021 року

Представники "Київметробуду" запевнили, що у повному обсязі отримують фінансування від міста, і роблять все, щоб наступного року відкрити дві нових станції метро на Виноградар. Про це розповів мер Києва Віталій Кличко під час онлайн брифінгу, передає пресслужба КМДА.

"Триває процес бетонування тунелей від майбутньої станції "Мостицька" до станції "Проспект Правди". Там вже змонтували понад 100 метрів перегону. Також тривають роботи з будівництва самих станцій, які виглядатимуть дуже гарно і сучасно", - повідомив Кличко.

Він додав, що тунелепрохідницький щит "Галина" був запущений півтора місяця тому.

"Цей комплекс вже пройшов 280 метрів у напрямку станції "Сирець". Зараз він вийшов на проєктну потужність. І приблизно за п’ять місяців прокладе тунель у напрямку станції "Сирець" довжиною в 1300 метрів", - додав столичний мер.

Як відомо, дві нові станції Сирецько-Печерської лінії - "Мостицька" та "Проспект Правди" планується відкрити у грудні 2021 року.

Новини за темою: Другого туру не буде: Кличко офіційно переміг на виборах мера Києва

Нагадаємо, на початку вересня мер Києва Віталій Кличко разом із метробудівцями урочисто запустив в роботу великий прохідницький комплекс, що прокладає тунель від майбутньої станції "Мостицька" до станції "Сирець".

Loading...