Кличко показав нову скульптуру Архангела Михаїла, з якої в Києві буде бити фонтан

Віталій Кличко Фото з відкритих джерел

Новий бронзовий фонтан буде розміщений на Володимирській гірці

У Києві на завершальному етапі знаходиться робота над новим фонтаном зі скульптурою Архистратига Михаїла. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у Facebook.

"Скульптори вже почали фінальний етап робіт з виготовлення скульптури Архістратига Михаїла, який стане частиною нового фонтану на Володимирській гірці", - написав столичний голова.

Він зазначив, що нещодавно із спеціального "пластиліну" була створена 3D-модель скульптури, після чого вона по частинах буде вилита з бронзи. При цьому основа композиції вже готова.

"Встановимо новий фонтан у верхній частині парку "Володимирська гірка", за Михайлівським Златоверхим собором. Проєкт був схвалений консультативною радою з питань охорони культурної спадщини при Департаменті охорони культурної спадщини КМДА", - заявив Кличко.

Віталій Кличко показав майбутній фонтан пресслужба КМДА

За його словами, новий фонтан стане вже другим з передбачених проєктів реконструкції парку "Володимирська Гірка". Перший був встановлений на виході з парку біля пішохідно-велосипедного моста.

"Зазначу, що проєкт - меценатський. Його замовником виступає комунальне підприємство. А з меценатської ініціативою взяти участь у створенні скульптурної композиції фонтану до міської влади звернулася компанія "Лобортас", - додав Віталій Кличко.

Новини за темою: "Міст на Троєщину": Кличко обіцяв проїхати мостом до кінця року

Раніше повідомлялося, що Київська міська адміністрація оскаржила рішення Окружного адміністративного суду Києва щодо пішохідної зони на Контрактовій площі і вулиці Сагайдачного.Loading...