Кличко назвав умови, за яких столиця може призупинити послаблення карантину

Віталій Кличко Фото з відкритих джерел

Відповідне рішення буде приймати комісія з надзвичайних ситуацій міста

Якщо загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів становитиме більше ніж 24 особи на 100 тисяч населення, столиця призупинить послаблення карантину. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив мер Києва Віталій Кличко.

"Ми поступово послаблюємо обмеження, спостерігаємо, як у цій ситуації буде розповсюджуватиметься вірус. Головне, щоб послаблення не призвело до нової хвилі захворюваності. Якщо кількість хворих на коронавірус буде збільшуватись, у нас є алгоритм дій. Київ визначив зараз умови, за яких місту доведеться повернутися до карантинних обмежень. 

Комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про умови, за яких столиця може призупинити запроваджене послаблення. Це може відбутися у такій ситуації: якщо загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів становитиме більше, ніж 24 особи на 100 тисяч населення. Друге – якщо завантаженість ліжок у закладах, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженими випадками коронавірусу, буде понад 75%", - сказав Кличко.

Новини за темою: Тривога є постійно: Віктор Ляшко про послаблення карантину в Україні

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко повідомив, що ТРЦ у Києві – з дотриманням санітарних норм та регламентів – відкриватимуть із суботи, 30 травня.

Loading...