Новини » Київ Читать эту новость на русском

Кличко назвав умову для повторного закриття метро в Києві

За словами мера столиці, на такі кроки можуть піти через турботу про громадян

Київське метро

Фото з відкритих джерел

У Києві можуть знову зупинити роботу громадського транспорту за умови неспроможності лікарень надавати допомогу хворим на COVID-19. Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко в коментарі "Радіо Свобода".

За словами очільника Києва, влада буде змушена переходити до обмежень за наявності спалаху захворюваності. Проте, такі кроки буде зроблено виключно через турботу за здоров’я та життя людей.

Водночас Кличко не відповів, чи закриватиметься метро в Києві, якщо уряд віднесе столицю до "червоної" зони. "Я проти того, щоб зачісувати усіх під одну гребінку для того, щоб одні правила для всіх робити. Винятково мери міст, на місцях, відчувають і несуть відповідальність перед громадою для того, щоб спалаху не було... Що означає вибух? Вибух означає, що кількість ліжок, кількість лікарів буде меншою за кількість пацієнтів", – сказав мер столиці.

Новини за темою: У Києві за добу зафіксували антирекорд за кількістю летальних випадків, захворіла 251 людина

Нагадаємо, за минулу добу, 27 серпня, в Києві кількість хворих на COVID-19 збільшилася на 251 людину, а також зареєстровано новий антирекорд смертей – 9 летальних випадків. Загалом, за весь період епідемії в столиці від коронавірусу померло 187 киян.

Loading...