Кандидат у Київраду від партії ОПЗЖ Артем Марчевський домігся подачі води в житловий будинок на Троєщині

Кандидат у Київраду від партії ОПЗЖ Артем Марчевський домігся подачі води в житловий будинок на Троєщині. 

За адресою Маяковського 53 вже більше чотирьох місяців була відсутня гаряча і холодна вода. Мешканці неодноразово подавали скарги і запити в Регулюючий інстанції, проте відповіді не отримували.

"Двір переритий, робота ніяка не йде. Таке відчуття, що про нас просто забули. У будинку старі, багато маленьких дітей. До того ж, не у всіх є можливість набирати і носити сюди воду. А попереду зима. Нас просто ігнорують, живемо немов в якомусь хліві. Ну як ви собі уявляєте пів року, вважай, без води?"- розповідає Ніна, мешканка будинку.

Жителі розповідають, прийняли рішення звернутися до кандидата в Київраду від Партії ОПЗЖ по їх округу, Артема Марчевського. У штабі політика відреагували миттєво, в той же день підключили юристів і направили запити в інстанції.

"Ви знаєте, я спочатку не повірив, що в столиці європейської країни можуть бути такі умови, коли люди четвертий місяць живуть без води. Це ненормально, ремонт в таких випадках робиться за кілька днів, за тиждень, але ніяк не за пів року. Ми розворушили міську владу, запросили телебачення, воду дали в ту ж ніч. Це наштовхує на висновки, що вода все-таки могла у людей бути, проте ніхто не хотів цим займатися. Ми будемо розбиратися і знайдемо винних у цій недбалості. Головне, що зараз у людей потекла вода з кранів " - розповів Марчевський.

Так само, кандидат поспілкувався з мешканцями цього та прилеглих будинків. Кияни розповіли про головні проблеми їхнього житла, на що Марчевський пообіцяв відреагувати.