Новини » Київ Читать эту новость на русском

Гвардійці Першої Президентської бригади слідкують за дотриманням порядку у Київській області

Телеканал ZIK

Правоохоронці та медики закликають усіх громадян залишатися вдома та не виходити без необхідності

Гвардійці Першої Президентської бригади відтепер слідкують за додержанням мешканцями та підприємцями карантинних норм у чотирьох містах Київської області – Вишгороді, Ірпені, Броварах та Боярці.

Про це йшлося в ефірі телеканалу ZIK.

"Ми служимо та захищаємо заради вас, будь ласка залишайтеся вдома заради нас", – саме під таким гаслом гвардійці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені Гетьмана Петра Дорошенка розпочали службу у містах Київської області.

Військовослужбовці разом із працівниками Національної поліції дотримуватимуться оперативно-профілактичних заходів у чотирьох містах: Вишгороді, Ірпені, Броварах та Боярці. Правоохоронці слідкуватимуть за додержанням мешканцями та підприємцями карантинних норм.

Також гвардійці слідкуватимуть за дотриманням публічного порядку та недопущення будь-яких проявів правопорушення. Окрім цього правоохоронці та медики закликають усіх громадян залишатися вдома та не виходити без необхідності.

Як відомо, 18 березня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської обласної державної адміністрації ухвалила рішення про запровадження режиму надзвичайної ситуації на території Київської області через поширення в області та Києві вірусу COVID-19.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський підписав закон про боротьбу з поширенням коронавірусу COVID-19 на території країни.

 

Loading...