Новини » Київ Читать эту новость на русском

Головну ялинку країни можуть "засвітити" онлайн та відгородити її парканом

Проєкт головної ялинки країни 2021 Facebook/FolkUkraine

Є ймовірність, що до ялинки буде підходити обмежена кількість людей

Святкування Нового року у Києві через пандемію коронавірусу відбуватиметься без концертів, масових гулянь та з дотриманням карантинних правил. Про це у відповідь на інформаційний запит "Укрінформу" повідомив організатор новорічних святкувань та інших мистецьких заходів у Києві - компанія FolkUkraine.

"Якщо дотримуватися правил безпеки, то вуличні святкування не несуть ніякої загрози. Це символ Нового року та традиція, яку не треба відміняти. Цього сезону ми будемо керуватися в своїй роботі виключно розпорядженнями Кабінету міністрів та головного санітарного лікаря", - зазначили в компанії.

Організатори зазначають, що у випадку запровадження урядом жорсткішого карантину всі події, такі, як засвічення ялинки, репортажі з прикрашених локацій, транслюватимуться онлайн. Також можливе огородження території, щоб до ялинки підходила обмежена кількість людей.

Головна ялинка у Києві буде штучною і обійдеться у 5-7 млн гривень. Кошти на неї отримані від спонсорів та рекламодавців.

Як і в минулі роки, головна ялинка України розташовуватиметься на Софійській площі, тематика цього року - "Казковий ліс" зі своїми персонажами та тематичним декором (лісові звірі та плоди – шишки, горішки; бурульки, сніжинки та гірлянди).

До слова, цього року у киян будуть одразу три новорічні ялинки. Головна ялинка країни – на Софійській площі, головна ялинка Києва біля Арки Дружби Народів та ялинка на Контрактовій площі. Організатори готують спеціальний маршрут із новорічними локаціями, який об'єднує всі три ялинки.

Новини за темою: Готуємося до всього: Шмигаль підтвердив можливість введення карантину на новорічні свята

Нагадаємо, раніше засновник проєкту FolkUkraine Ігор Добруцький заявляв, що з огляду на пандемію коронавірусу святкувати Новий рік у Києві будуть без фудкортів, великих концертів та масових гулянь. З їжі та напоїв організатори зможуть залишити лише те, що можна приготувати за склом, - каву, чай, какао, глінтвейн. Цілком ймовірно, що залишаться сувеніри.

Loading...