Гімн у школах – рекомендація, а не вимога, – Київрада

КМДА не зобов'язувала учнів виконувати гімн кожного ранку

Ілюстративне фото

Фото з відкритих джерел

Київська міська рада рекомендувала столичним школам розпочинати день із Державного Гімну України, але не зобов’язувала це робити. Про це повідомила пресслужба відомства.

Зазначається, що жоден Закон України не передбачає повноважень Київради забезпечувати виконання Державного Гімну України в школах. Саме тому КМР "рекомендує столичним закладам освіти щоденно виконувати гімн, але жодним чином не зобов’язує цього робити", – заявили в пресслужбі.

За словами співавтора рішення, депутата Київради Олега Бондарчука, завдання нововведення – популяризувати та виховувати "шанобливе ставлення і повагу до державних символів України". Бондарчук вважає, що виконання гімну сприятиме вихованню патріотизму серед школярів.

Новини за темою: На Луганщині чоловік зірвав та підпалив державний прапор України

Раніше повідомлялося, що Київська міська рада підтримала рішення про щоденне виконання гімну України у школах Києва. Планувалося, що Департамент освіти та науки КМДА забезпечить виконання учнями, вихованцями та педагогічними працівниками у закладах середньої загальної освіти Державного Гімну України на початку кожного навчального дня та під час проведення урочистих заходів.Loading...