live

Дубінський заявив про намір взяти участь у праймеріз кандидатів від "Слуги народу" на посаду мера Києва

Александр Дубинский (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Остаточне рішення щодо того, хто представлятиме "Слугу народу" на виборах мера столиці, буде за Зеленським

Що стосується виборів мера Києва, то я буду брати участь у праймеріз.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

"Що стосується виборів мера Києва, то я буду брати участь у праймеріз. Я чекаю, коли будуть оголошені їхні правила. Я хочу розуміти, на основі яких критеріїв буде відбуватися відбір на посаду мера столиці. Я вважаю, що з точки зору упізнавання, потенціалу в Києві, можливо зібрати команду й отримати підтримку для того, щоби цю кампанію провести. І я з цілковитою впевненістю можу прийняти участь в цих праймеріз. Не просто хочу. А хочу і можу", – заявив Олександр Дубінський й додав, що остаточне рішення щодо того, хто представлятиме "Слугу народу" на виборах мера столиці, буде за президентом Зеленським.

Новини за темою: Мені подобається ця ідея: Богдан прокоментував можливу участь у виборах мера Києва

"Далі вже рішення за самою фракцією, якщо будуть внутрішньофракційні праймеріз. А потім – за президентом, який єдиний може визначити,  хто конкретно буде представляти партію на виборах у Києві", – прокоментував Олександр Дубінський.

Як повідомляли, народні депутати від фракції "Слуга народу" звернулися до президента України з проханням ініціювати проведення праймеріз серед потенційних кандидатів у мери Києва від партії "Слуга народу".

Раніше заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко запевнив, що місцеві вибори відбудуться за планом, переносити їх не будуть.

Втім, голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що місцеві вибори пройдуть не на всій території України через неможливість проведення їх в ОРДЛО.

У свою чергу, голова фракції "Слуга народу" розповів, як вони шукатимуть фінансування своєї партії на місцевих виборах.

Loading...