Новини » Київ Читать эту новость на русском

Давайте повернемо розум Києву: "Опозиційна платформа - За життя" висунула Олександра Попова в мери Києва

Олександр Попов. Фото: zn.ua

"Опозиційна платформа - За життя" вирішила висунути Олександра Попова на посаду мера Києва. Про це заявив народний депутат, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович під час партійної конференції в Києві, яку транслював ZIK.

"Дорогі друзі, дорогі кияни! Я хочу, щоб ми подивилися на таку ситуацію. Ми з вами, кияни, сідаємо в літак, летимо до Львова. Сіли і запитуємо один у одного: "Хто поведе літак? Ось цей - він добре боксує. Ось цей - він добре танцює". Далеко ми полетимо? Ви знаєте, що не дуже. Саме тому, що ми іноді вибираємо непрофесіоналів, і виходить, що найпотужніше місто нашої країни перебуває в боргах. Саме тому "втомлюються" мости, замість каштанів садять навіть не хочу називати, як це. Люди добрі, давайте повернемося до нормального часу, коли чоботи шив швець, пироги пік пиріжник. Тому я хочу вам сказати - ми висуваємо на посаду мера, я вважаю, найкращого кандидата, який сьогодні є в списку претендентів, - це Олександр Попов", - сказав Рабінович.

Він зазначив, що "на боксерському рингу він, можливо, поступився б Кличку, може, він не зміг би так зіграти на роялі, як багато хто з нашої влади, але це двічі міністр України ЖКГ, який розуміє в господарстві більше, ніж всі, хто прийшов до влади разом узяті. Це тричі нагороджена людина орденом "За заслуги" першого, другого і третього ступеня. Це людина, за якої місто реально розвивалося".

"Дорогі кияни, давайте повернемо розум Києву і оберемо кандидата, якого пропонує наша партія!" - підсумував народний депутат.