Будівництво метро на Троєщину розпочнеться після відкриття Подільсько-Воскресенського мосту, - Кличко

За словами мера, метро на Троєщину - це питання чотирьох-п'яти років

Подільсько-Воскресенський міст у Києві

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що будівництво нової гілки метро на Троєщину розпочнеться, як тільки буде відкритий рух транспорту Подільсько-Воскресенським мостом. Про це він розповів в ефірі одного із телеканалів, повідомляє пресслужба КМДА.

Як зазначається, Кличко уточнив, що відкрити автосполучення між лівим і правим берегами столиці новим мостом планують до кінця цього року: "Ми взяли на себе це зобов’язання. Бо плани будівництва мосту були ще з далекого 1979 року. А почали будувати його у 2003-му. І два роки тому ми почали активно зводити цей об’єкт. Ви знаєте, я вже проїжджав мостом, коли перевіряв, як там тривають роботи. І можу сказати, що до кінця цього року ми відкриємо автомобільне сполучення ним. Метро на Троєщину – це питання найближчих 4-5 років".

Також мер Києва розповів, що цього року на добудову Подільсько-Воскресенського мостового переходу виділять майже 3 млрд грн з міського бюджету, як і на всі інфраструктурні об'єкти, зведені столицею.

Окрім цього, Кличко наголосив на необхідності ремонту київських мостів, оскільки більшість з них знаходяться в передаварійному стані.

"Уявіть, скільки коштів потрібно місту! Попри те, що за останніх кілька років ми в кілька разів збільшили бюджет міста, нам коштів не вистачає. У столиці держава забирає 60% ПДФО. А нам терміново треба відремонтувати і міст Патона, і Північний міст. Нам потрібно взяти на баланс міста та добудувати Дарницький міст. Планів дуже багато. Але на всі потрібні великі кошти", – сказав мер.

Нагадаємо, нещодавно мер Києва Віталій Кличко заявив про те, що на новому пішохідно-велосипедному мосту вдалося зекономити понад 100 мільйонів гривень попри чутки про розкрадання. 

Loading...