Новини » Київ Читать эту новость на русском

"Бородянський – пожирач свободи слова": У Києві біля Мінкульту відбувається акція протесту проти закону про дезінформацію

Телеканал ZIK

Учасники акції встановили під відомством макет із зображенням міністра Володимира Бородянського

У Києві біля Міністерства культури, молоді та спорту України відбувається акція протесту проти утисків свободи слова та нового закону про дезінформацію.

Про це розповіла журналістка ZIKу Антоніна Дирда під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі  ZIK.

За словами кореспондентки, активісти зібралися під будівлею Мінкульту, бо невдоволені новим законопроєктом про дезінформацію та можливими утисками свободи слова.

Учасники акції встановили під відомством макет із зображенням міністра Володимира Бородянського. Лідер руху "Традиції і порядок" Богдан Ходаківський пояснив, що він символізує "Бородянського – пожирача свободи слова".

"Ми зобразили міністра Бородянського у вигляді альтернативного входу до Мінкульту, щоб кожен із працівників відчув себе тим журналістом, або блогером, який може стати під загрозою цієї репресивної машини. Ми називаємо це "Бородянський – пожирач свободи слова". А оскільки сьогодні свято, то ми принесли таку імпровізовану валентинку у вигляді доларової монети із зображенням Сороса, бо це – найулюбленіші монети даного міністра. Він знаходиться під зовнішнім управлінням", – сказав Богдан Ходаківський.

Новини за темою: Бородянський уособлює все те, проти чого ми голосували, – Бужанський

Він додав, що законропроєкт про ЗМІ ніколи не приживеться в Україні і буде викликати постійні протестні настрої.

Нагадаємо, 17 січня Міністерство культури, молоді та спорту України представило законопроєкт про дезінформацію. Документ спрямовано на підвищення рівня медіаграмотності населення, органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Проєкт передбачає покарання за поширення недостовірної інформації - від адміністративних штрафів до позбавлення волі.

Тим часом представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Харлем Дезір висловив занепокоєння з приводу низки положень українського законопроєкту про протидію дезінформації.

Раніше Бородянський повідомив, що законопроєкт про дезінформацію перебуває на фінальній стадії розробки та майже готовий для представлення до другого етапу обговорення.

Нещодавно телеведучий і бізнесмен Андрій Пальчевський, коментуючи закон про дезінформацію, заявив, що в голови Мінкульту Володимира Бородянського раптом прокинулося бажання закрити рота своїм колегам, особливо тим, які не хвалять його.

Loading...