Bolt розмістив пункти прокату електросамокатів у столиці, попри офіційну заборону, - Кличко

Аіп

Цей вид "транспорту" не врегульований чинним законодавством України

Столична влада заборонила компанії Bolt розміщувати пункти прокату електросамокатів у Києві, однак компанія все одно це зробила. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в Telegram.

"Компанія Bolt без погодження з містом розмістила пункти прокату електросамокатів у столиці. Рух цього виду "транспорту" не врегульований чинним законодавством України. Тому місто не може дозволити компанії надавати такий вид послуг", - написав Кличко.

За його словами, раніше до КМДА надійшли пропозиції на проведення інвестиційного конкурсу на розміщення пунктів прокату електросамокатів, однак, вони будуть проведені лише після внесення відповідних змін до законодавства України про дорожній рух.

"Я закликаю компанію Bolt прибрати несанкціоновано встановлені пункти прокату. І дотримуватися чинного законодавства. Інакше міські служби будуть змушені прибрати самовільно розміщені пункти з електросамокатами", - додав Кличко.

Новини за темою: У Києві зафіксували нові спалахи вірусу, закрито одну з пекарень, - Кличко

Нагадаємо, раніше стало відомо, що естонська компанія Bolt готується запускати у Києві цього літа два нових сервіси: оренду самокатів і доставку їжі Bolt Food. Сервіс самокатів компанія Bolt готувалася запускати ще навесні 2020 року, тестову площадку в 2019 році запустили в UNIT.City. Але через карантин запуск перенесли на літо.

Loading...