Новини » Київ Читать эту новость на русском

Автомати, пістолети, гранати та вибухівка: У столичній академії аграрних наук виявили таємний арсенал

Правоохоронці проводили обшуки у трьох областях України

Співробітники Служби безпеки України виявили у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук. Про це повідомляє пресслужба СБУ

Згідно з повідомленням, правоохоронці проводили обшуки у трьох областях України для отримання додаткових доказів за фактами заволодіння посадовцями майном Національної академії аграрних наук України.

Окрім цього, керівництво академії також підозрюється у легалізації майна, отриманого злочинним шляхом та отриманні неправомірної вигоди.

Новини за темою: На Львівщині чоловік озброївся гранатою і пішов грабувати магазин

Як зазначається, під час обшуків у центральному офісі академії, розташованому поблизу адміністративних будівель органів центральної виконавчої влади,було виявлено у підвальних приміщеннях установи арсенал військових засобів ураження.

Зокрема, правоохоронці вже ідентифікували та вилучили 4 РПГ, 2 автомати, майже 40 гранат РГД-5 та Ф-1, декілька пістолетів, 2 артилерійські снаряди та велику кількість набоїв до автоматичної зброї.

Новини за темою: В Іспанії викрили схему продажу зброї, серед затриманих є українці

Нагадаємо, раніше контррозвідка СБУ заблокувала незаконний канал постачання через територію України російських товарів військового призначення в одну з країн Африки. 

Loading...