live

Верховний Суд США підтримав імміграційну політику Трампа

Верховний суд США, Фото: aoc.gov

Рішення Верховного Суду дозволить адміністрації втілювати нову імміграційну політику по всій країні, окрім штату Іллінойс

Верховний Суд США у понеділок виніс рішення на підтримку нової більш жорсткої імміграційної політики адміністрації Трампа.

Про це повідомляє Голос Америки.

Таким чином, Верховний Суд дозволив адміністрації ввести в дію правило, за яким певним категоріям іммігрантів може бути відмовлено у наданні права на постійне проживання у США. Йдеться про іммігрантів, стосовно яких є ризик, що вони можуть залежати від державної соціальної допомоги у США.

5 із 9 суддів, у тому числі Голова Верховного суду Робертс, задовольнили вимогу адміністрації скасувати рішення судів нижчих інстанцій ряду штатів, які блокували втілення адміністрацією імміграційної політики, спрямованої на обмеження імміграції.

Таку позицію адміністрації Трампа гостро критикують правозахисники, називаючи її "тестом на багатство", який не дозволяє іммігрантам різних рас потрапити до країни.

Рішення Верховного Суду дозволить адміністрації втілювати нову імміграційну політику по всій країні, окрім штату Іллінойс, де рішення суду нижчої інстанції залишається в силі.

Раніше повідомляли, що Верховний суд США схвалив програму адміністрації Трампа, що жорстоко обмежує можливість мігрантів, які просять притулок.Loading...
Loading...
Loading...