В Ірані пасажирський літак при посадці виїхав просто на дорогу

Sky News

На літаку перебувало 136 людей та 8 осіб екіпажу

Пасажирський літак через жорстку посадку в іранському місті Махшахр виїхав зі злітної смуги просто на проїжджу частину. В результаті травмувалося 2 осіб.

Про це повідомляє Sky news

Зазначається, що до його важкої посадки рейс пролетів приблизно 611 кілометрів від столиці Ірану Тегерану до Махшару.

"Шоковані пасажири разом із ручною поклажею покинули літак через двері біля кабіни та над крилом. Стюардеси бігли у бік пасажирів, щоб вмовити людей спокійно покинути салон та йти далеко від літака", - йдеться у повідомленні.

Влада Ірану заявила, що на борту перебували 136 пасажирів з вісьмома членами екіпажу і всі безпечно покинули літак.

"Катастрофа була дуже близька, коли літак зупинився впритул до населеного пункту, що знаходиться за межею злітно-посадкової смуги аеропорту", - наголосили у виданні.

За даними ЗМІ, цей літак EP-CPZ має більше 25 років, і раніше він літав з авіакомпаніями у Франції, Канаді, США, Колумбії, Буркіна-Фасо та Україні, перш ніж був зареєстрований в іранській компанії.

Нагадаємо, вранці 8 січня пасажирський літак авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" розбився в Ірані. Усі 176 осіб, які перебували на борту, зокрема дев'ятеро членів екіпажу, загинули. Згодом було опубліковано список всіх пасажирів того фатального рейсу.

За три дні після катастрофи, Іран офіційно визнав, що військові країни випадково збили пасажирський літак "МАУ"

Як повідомлялося 23 січня, Міністр доріг і міського розвитку Ірану Мохаммад Есламі заявив, що небо Ірану є одним з найбезпечніших в світі для здійснення польотів.

Loading...