live

"Укрзалізниця" потребує понад 50 млрд грн протягом 6 років на оновлення локомотивного парку

www.uz.gov.ua

Знос електровозів становить 94,4%, тепловозів – 98,3%

"Укрзалізниця" потребує 51,2 мільярда гривень протягом шести років на оновлення локомотивного парку.

Про це повідомив член правління компанії Франтішек Буреш, – передає Радіо Свобода.

"Зараз нам доводиться балансувати між оновленням рухомого складу, модернізацією, переоснащенням, капітальними та поточними ремонтами локомотивів", – пояснив Буреш.

За його словами, до 2025 року планується із залученням українських виробників здійснити відновлення та модернізацію 1023 локомотивів і капітальний ремонт 1049 одиниць тягового рухомого складу.

Буреш наголосив, що парк локомотивів "Укрзалізниці" на сьогоднішній день морально та фізично застарілий: знос електровозів становить 94,4%, тепловозів – 98,3%. Із загального інвентарного парку локомотивів лише 190 одиниць, або 5,3%, молодші за 25 років.

У лютому 2018 року "Укрзалізниця" підписала з американською компанією General Electric рамкову угоду про поставки до 225 локомотивів з локалізацією виробництва в Україні до 40% на суму 1 мільярд доларів.

У рамках реалізації першого етапу угоди укладено договір купівлі-продажу між General Electric і "Укрексімбанком" на поставку наприкінці 2018 року і на початку 2019 року 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації виробництва в Україні 10%.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" разом із світовими фінансовими інституціями розглядає доцільність будівництва нової залізничної лінії на Донбасі.Loading...
Loading...
Loading...