live

У Страсбурзі не підтвердили призначення члена делегації РФ віцепрезидентом ПАРЄ

Другий тур голосування відбудеться у вівторок, 28 січня

ПАРЄ

Парламентська асамблея Ради Європи не змогла ухвалити рішення  про відхилення кандидатури Петра Толстого на призначення віцепрезидентом ПАРЄ за пропозицією українських представників та кількох інших держав. Про це повідомляє Європейська правда

Згідно з повідомленням, результати підрахунку бюлетенів таємного голосування назвав головуючий на засідання британський депутат Роджер Гейл.

Як зазначається, за призначення кандидатури Толстого на цю посаду проголосував 101 депутат, 71 висловився проти. Слід зауважити, що відповідно до правил ПАРЄ, для винесення рішення у першому турі необхідно 162 голоси.

Відомо, другий тур голосування відбудеться у вівторок, 28 січня. На цей раз для перемоги Петра Толстого достатньо простої більшості. Таким чином він  має шанси на затвердження на цій посаді при збереженні розподілу голосів вже у вівторок.

Нагадаємо, напередодні Парламентська асамблея Ради Європи погодилася змінити свій графік, незважаючи на правила та розрахунки, аби задовольнити прохання глави делегації РФ Петра Толстого.

Він звернувся до депутатів асамблеї із проханням перепланувати порядок денний, щоби перенести розгляд питання про повноваження кількох національних делегацій з четверга на середу, оскільки частина російської делегації поспішає на літак. Loading...
Loading...
Loading...